You are here
Home > Vzťahy a partnerstvo > Ako zvládnuť zásnuby?

Ako zvládnuť zásnuby?

Po spoločne odžitých rokoch pochopiteľne začíname premýšľať nad tým, že svoj vzťah spečatíme aj sobášom. Je smutné, ale čoraz viac mladých ľudí odkladá sobáš, poprípade sa mu úplne vyhýba a žije „nadivoko“.

Ak ste ale skalopevne rozhodnutý, že si svoju priateľku chcete vziať za ženu a premýšľate nad tým, ako zorganizovať zásnuby, poradíme vám. Možno vám naše rady budú užitočné a možno si to aj tak spravíte po svojom. Jedno je však isté, zásnuby nemôžu byť bez zásnubného prsteňa. Zásnubný prsteň pre partnerku  vyberajte dôkladne, v predstihu.

 

Miesto, príležitosť

V prvom rade je dôležité zvážiť príležitosť a miesto, kde svoju milovanú požiadate o ruku. Aj keď s najväčšou pravdepodobnosťou nevyjde všetko podľa vašich plánov, snažte sa mať tento okamih naplánovaný úplne do detailov. Spomeňte si na miesto, ktoré má rada vaša partnerka. Miesto, kde sa rada vracia, kde rada trávi čas alebo miesto, kde ste sa spoznali. Určite existujte také miesto, ktoré vaša milovaná žena miluje. Práve takéto miesto je najideálnejšie na zásnuby. Zásnubný diamantový prsteň  dôkladne ukryte, aby ho nezbadala skôr, ako ju požiadate o ruku.

 

Pripravte si text

Nikto od vás nežiada, aby ste recitovali básničky ako Rómeo. Postačí, ak si pripravíte ako-takú šablónu toho, čo sa chystáte povedať. Vyznanie lásky, množstvo nežností, pripomenutie spoločných zážitkov nesmie chýbať. Text sa ale nikdy neučte naspamäť. Hovorte ho spontánne.

Zvládnuť zásnuby dokážete. Nesmiete ale myslieť na to, že sa niečo pokazí, niečo vás zdrží a okolnosti sa nebudú vyvíjať tak, ako by ste si predstavovali. Vychutnávajte si túto chvíľu plnými dúškami, pretože táto chvíľa sa nebude už nikdy opakovať

Similar Articles

Pridaj komentár

Top